گروه کمان

گروه های موازی چیست؟

گروه ی از دانشجویان فعال که برای بالا بردن سطح علمی طراحی صنعتی دانشکده فعالیت های علمی و پژوهشی در زیر مجموعه انجمن علمی طراحی صنعتی انجام میدهند.

گروه های موازی از کجا بوجود آمد؟

در یکی از جلسات هفتگی هیات مدیره انجمن علمی طراحی صنعتی، آقای کوروش مهدوی طرحی را عنوان کردند که هر داشجویی که علاقمند است سطح علمی دانشجویان را بالا ببرد، بتواند با تشکیل گروه، طرح با کمک انجمن برنامه ریزی و اجرا کند.

اعضای گروه چه سودی از فعالیت می برند؟

همانطور که میدانید اعضای هیات مدیره انجمن نیز هیچگونه نفع مالی از کل فعالیتشان نمی برند کما اینکه برای خیلی از کارا نیز از جیب خرج می کنند. اما گروه ها با فعالیت هایی نظیر برپایی سخنرانی، ورکشاپ و بازدید علمی رزومه ای پژوهشی برای خود درست بکنند که پس از هر فعالیت لوح های تقدیری با امضا های معتبری با آنها اهدا خواهد شد. به علاوه ی آنکه به کل دوستان طراحی صنعتی دانشکده نیز کمک کردند که مطالب جدید و مفیدی یاد گرفته باشند.

انجمن چه سودی از این گروه ها میبرد؟

نیاز های موجود دانشجویان از دل خود آنان (گروه) شناسایی می شود و تمرکز انجمن را به اهداف کلان تر متمرکز می کند. به عنوان مثال گروهی از دانشجویان ترم جدید علاقمند به شرکت در مسابقات طراحی خاصی هستند که تعدادشان قابل ملاحظه است. بنابراین انجمن یا گروه موازی در پی برگزاری سخنرانی یا ورکشاپی از این رو خواهد شد. از طرفی فعالیت این گروه ها کمکی خواهد بود برای بالا بردن تعداد برنامه های آموزشی و پژوهشی انجمن.

هزینه برگزاری برنامه ها به چه کسی است؟

اگر برنامه ها بر طبق اساسنامه انجمن های علمی باشد بودجه مورد نظر به عهده پژوهش دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز می باشد.

برای اطلاعات بیشتر با دبیر انجمن تماس حاصل فرمایید

dabir@anjomanid.ir