گزارش جشن معارفه طراحی صنعتی ۱۳۹۴

پوستر جشن معارفه ورودی های جدید

انجمن علمی طراحی صنعتی با بررسی و مشاوره هایی با گروه طراحی صنعتی در شهریور ماه ۹۴ تصمیم به برگزاری کارگاه معارفه برای دانشجویان ورودی جدید در مهر ماه گرفت. هدف از برگزاری آشنایی کامل دانشجویان با گروه طراحی صنعتی و همچنین شناختی ابتدایی از کلیات این رشته در زمینه علمی و عملی بود.

این جشن در تاریخ ۹۴/۷/۲۰ در سالن ۱۰۷ دانشکده هنر و معماری با جمعیتی نزدیک به ۲۰۰ نفر برگزار گردید.

ساعت ۱۰:۳۰ الی  ۱۱:۱۵

برنامه در ساعت ۱۰:۳۰ با بازگشایی سالن ۱۰۷ آغاز گردید.

از شرکت کنندگان بعد از نوشتن مشخصات فردی ،پذیرایی و به آنها یادبود مراسم و بروشور معرفی رشته طراحی صنعتی اهدا گردید.

3

ساعت ۱۱:۱۵ الی ۱۱:۳۰

مجری با خوش آمد گویی به شرکت کنندگان و توضیح بروشور معرفی رشته برنامه را آغاز و بعد از آن فیلم اختصاصی سخنرانی جناب آقای پویان، معاونت دانشکده با دانشجویان به نمایش درآمد.

2

پس از سخنرانی جناب آقای پویان پیرامون دعوت دانشجویان به استفاده از فرصت های پیش رو در طی دوره تحصیلی ، فیلم روند تولید یک محصول به نمایش درآمد.

علی پویان

ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۱:۴۵

استاد صامت حقیقی مدیر گروه طراحی صنعتی به سخنرانی با دانشجویان پرداخت و سپس از هیئت علمی دعوت کرد تا به جایگاه خود تشریف بیاورند.

صامت حقیقی4

ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۱۵

پس از صحبت های ابتدایی اعضای هیئت علمی، فیلم مصاحبه با دانشجویان ورودی های قبل درباره رشته طراحی صنعتی به نمایش درآمد و پس از آن ، اساتید نکات مد نظر خود را با دانشجویان در میان گذاشتند.

5

8

ساعت ۱۲:۱۵ تا ۱۲:۴۰

در این قسمت از اساتید محترمه خانم ریحانی فرد و راغبی به دلیل خداحافظی از تدریس و خروج از کشور تقدیر به عمل آمد، همچنین از جناب آقای یزدانی به پاس زحماتشان قدردانی شد.

asatid

yazdani

ساعت ۱۲:۴۰ تا ۱۳:۱۰

جناب آقای مهدوی رئیس انجمن علمی طراحی صنعتی به صحبت با دانشجویان پرداخت و آنها را دعوت به همکاری با انجمن کرد، سپس از آقایان ناصربخت ، رضایی و طالقانی و خانم حاجی سید جوادی دعوت کرد تا به عنوان دانشجویان برتر سالهای گذشته با دانشجویان گفتگو کنند و تجارب خود را در اختیار آنها قرار بدهند.

11 copy

در آخر عکس یاد بود برنامه با حضور اساتید گرفته شد و انجمن از دانشجویان برتر تقدیر به عمل آورد.

99

13

55

اسامی افرادی که در برگزاری برنامه شرکت داشته اند

مسئول برگزاری: سید محمد رضا تکیه

گروه برگزار کننده و ایده پرداز: نگار تمیمی – ابوالفضل توران – پرستو چاقری – کوروش مهدوی – نیلوفر نایب حسین و توماج یوسفی

همراهان در برگزاری: محسن رستگار – مهدی غفاری – ابراهیم درخشان فرد – محمد جواد دوستی – احمد رضا وکیلیان – هانیه فروتن – فاطمه محمدزاده – محمد امین ابوحمزه – عطیه فرهانی فر – صالح ثقفی نیا – حسین رضایی با تشکر از: نادیا مصلی نژاد – محمد اسکندری – سروش گلشنی – مهناز فرشبافی – حامد باقری – ریحانه اکبری – مهدی امانی – بیدآبادی – مهدی سیفی – احمد آشتیانی – بهداد نکومنش – مهناز کاووسی – زهرا طهماسبی – آیدا بیداربخت – فائزه موسوی پور – رویا علیخانی – مونا عارفی کل – بهاره ولیزاده – علیرضا پویایی – مجید خیابانی – محسن یزدی – حمید رضا حلاج اعتمادی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *