پوستر المپیاد طراحی صنعتی 94، انجمن علمی طراحی صنعتی دانشگاه آزاد

ثبت نام المپیاد داخلی طراحی صنعتی

سخنی با دانشجویان

همانطور که اطلاع دارید انتخابات انجمن علمی طراحی صنعتی دانشکده در ۲۰ اسفند ۹۳ برگزار شد و جلسات مکرر گروه جدید در قبل سال جدید با محوریت مسائل داخلی اعم از انتخاب دبیر، نایب دبیر و خزانه دار همچنین تحویل گرفتن دفتر و مسائل اداری بود. اگر در تعطیلات عید نوروز هم انجمن فعال بود و این سایت را برای تعامل بیشتر با شما عزیزان راه اندازی کرد. از طرفی  با پیگیری انجمن تاریخ فرستادن اسامی دانشجویان مشخص شد (در صورتی که در سایت سازمان سنجش درج نشده بود) حال دو حالت پیش روی ما بود ۱. سپردن انتخاب ۵ نفر برتر به دفتر گروه طراحی صنعتی. ۲.برگزاری آزمون داخلی برای انتخاب ۵ نفر برتر. که البته نظر هیئت مدیره محترم گروه طراحی صنعتی نیز برگزاری آزمون بود بنابراین با تلاش زیاد و برنامه ریزی فشرده در وقت بسیار کم شروع به اجرای المپیاد داخلی کردیم و با بودجه شخصیسعی کردیم از هر روشی برای اطلاع رسانی برای دانشجویان استفاده کنیم. امیدواریم به خاطر کم کسری های بوجود آمده ما را ببخشید و بدانید تمام تلاشمان را برای شما انجام داده و میدهیم.

انجمن علمی طراحی صنعتی دانشکده هنر و معماری


 

المپیاد علمی سالانه در اکثر رشته های دانشگاهی برگزار میشود که به صورت تخصصی و منحصر به فرد می باشد. رشته طراحی صنعتی از جمله رشته هایی است که علاوه بر سوالات تئوری شامل آزمون عملی نیز میباشد که باعث منحصر به فرد شدن آن میشود. از مزایای المپیاد که در سطح کشوری برگزار میشود ۱۵ برگزیده این آزمون می توانند بدون آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته وارد دانشگاه های سراسری به صورت رایگان شوند.

 

پوستر المپیاد طراحی صنعتی 94

 

شرایط شرکت کنندگان
دانشجویان ترم آخر کارشناسی که تا پایان شهریور ماه فارغ التحصیل میشوند.
وسایل مورد نیاز

هشت عدد ورق ۵۰x 70 اشتنباخ بدون بافت، پاستل، ماژیک و ابزار اثر گذاری.

توجه: آوردن هر گونه شابلون ، فیکساتیو (فیکساتور) و وسایل ماسکه ممنوع میباشد.

 

 

درباره آزمون

طرح سوالات آزمون ، تصحیح و امتیاز دهی آزمون داخلی المپیاد طراحی صنعتی توسط هیئت علمی طراحی صنعتی دانشکده انجام خواهد شد که شامل سوالات تئوری و عملی میباشد.آزمون در شرایط مشابه آزمون اصلی برگزار خواهد شد تا دانشجویان گرامی تجربه کافی برای آزمون اصلی را داشته باشند. ۵ نفر بر اساس بالاترین امتیاز به سازمان سنجش آموزش کشور معرفی خواهند شد تا در آزمون اصلی المپیاد طراحی صنعتی شرکت فرمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *